Najczęściej zadawane pytania


Frequently asked questions czyli najczęściej zadawane pytania. Jeżeli jesteś początkującym terrarystą przeczytaj ten dział – znajdziesz tu na pewno wiele odpowiedzi na najbardziej nurtujące cię pytania.

 

 

 

 

 

 

Mój pająk nie chce jeść, co robić?! – Nic, pająk albo nie jest głodny i postanowił zrobić sobie głodówkę albo szykuje się do procesu linienia.

Mój pająk schował się w norce i nie wychodzi, co robić? – Nic, po prostu dać mu spokój, albo szykuje się do wylinki albo nie ma ochoty wychodzić. jest duże prawdopodobieństwo, że nocą wychodzi.

Mój pająk leży na plecach, co robić? – Nic, pająk przechodzi właśnie proces linienia, nie wiadomo jak długo to potrwa ale ważne jest aby go nie ruszać i zapewnić mu spokój.

Uciekł mi pająk, co robić? – Należy go oczywiście jak najprędzej szukać. Wystawienie misek z wilgotnym torfem w ciepłych miejscach mieszkania to dobry pomysł – może przyciągną uciekiniera. Najlepiej przeczesać cale mieszkanie oddalając się od miejsca skąd pająk uciekł. Jeżeli nie znajdzie się w dzień – wstajemy co jakiś czas w nocy i sprawdzamy czy nie ma go na widoku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by WordPress and HQ Premium Themes.